Кандидат хімічних наук живе на кладовищі

спілкування Хіміків про Життя
Відповісти
Techemy
Site Admin
Повідомлень: 123
З нами з: 17 березня 2019, 14:12
Контактна інформація:

Кандидат хімічних наук живе на кладовищі

Повідомлення Techemy » 10 січня 2020, 14:28

Ця історія з Фейсбуку, тому немає підтвердження достовірності, або спростування. Історія супроводжується відеороликом.
Бездомний кандидат хімічних наук живе на могилі своїх батьків! (Київ 09.01.2020)
В кінці грудня, до автомобіля на якому я працюю в таксі, підійшла жінка і попросила відвезти її на одне з Київських кладовищ. За зовнішнім виглядом я відразу зрозумів що жінка без певного місця проживання. Бажання не було підвозити але і відмовити я не зміг, так як нещодавно рятував бездомного кота і логічне запитання, "чим людина гірша тваринного", не залишив шансів домовитися з власним сумлінням. Поки їхали познайомилися, жінку звати Ярослава Григорівна.
Вона розповіла, що колись була успішним науковим співробітником, захистила докторську дисертацію з хімії, мала сина.
Все було добре до певного моменту, потім помер чоловік, потім син. У 2014 році, жінку з квартири примусово забрали лікується в психіатричну клініку на Фрунзе. Потім вона опинилася тут (на кладовищі), де і живе останні років п'ять.
Можливо, якщо все правда, хтось з хіміків знає, працював з цією людиною.

Посилання на відео:

Код: Виділити все

https://www.facebook.com/7lives.of.Fedor/videos/1753544874780907/

Відповісти