Кременчугські учні на олімпіаді з хімії в Санкт-Петербурзі

спілкування Хіміків про Життя
Відповісти
Techemy
Site Admin
Повідомлень: 73
З нами з: 17 березня 2019, 14:12
Контактна інформація:

Кременчугські учні на олімпіаді з хімії в Санкт-Петербурзі

Повідомлення Techemy » 07 червня 2019, 15:55

Два місяці тому, викладач хімії у Кременчугському ліцеї №4, Сергій Джавахішвілі повіз учнів на олімпіаду з хімії до Санкт-Петербургу.

Негатівні відгуки про цю подію грунтуються на аморальності вчинку, який здійснив викладач, в часи російської війни проти України. Противники таого вчинку зазначають, що подібні дії не тільки аморальні, а і небезпечні для дітех та дорослих які їх супроводжували. Небезпечність полягає у відсутності будь-якої субординації від російської влади, яка не визнає жодних міжнародних правил і домовленностей, і легко могла захопити дітей, затримати дорослих які їх супроводжували під будь-яким приводом.

З іншої точки зору, обвинувачення в бік "молодого талоновитого вчителя" Сергія Джавахішвілі безпідставні, бо ні він, ні керівництво закладу не возив дітей і нічого не організовували. Все сталося за ініціативою самих дітей та їхніх батьків. Один з учнів зайняв призове місце, отже поїздка була не марною. Треба відокремлювати політику від освіти...

Ось дві основні точки зору на цю подію. Яка ваша точка зору? Як ви вважаєте, де правда, і чи потрібно їздити на освітні олімпіади до росії?

Відповісти